PINARELLO Dogma 65,1 Think 2 black/white

Nová PINARELLO Dogma 65.1 Think2 už na trhu

PINARELLO vyvinulo nový cesťák Dogma 65,1 Think 2

PINARELLO nezaspalo na vavrínoch ani počas jednej z najúspešnejších sezón pre teamy Sky a Movistar, ktorých je sponzorom. Inžinieri PINARELLO LABS intenzívne pracovali na vylepšení už teraz špičkového rámu Dogmy 2, o ktorom svetová špurtérska jednotka Mark Cavendish povedal: “Tento rám je perfektný”… a to už po prvej jazde.Pre vylepšenie rámu, ktorému už bola udelená taká pochvala, inžinieri PINARELLO nadviazali spoluprácu so svojimi partnermi z firmy Toray s cieľom vylepšiť špičkové parametre carbónového vlákna 60HM1K. Spoločné úsilie prinieslo svoje ovocie vo forme úplne nového a exkluzívneho materiálu TORAYCA 65HM1K.

Vlastnosti, ktoré u neho dosiahli, sú vyššia pevnosť, odolnosť a ultravysoký modul pružnosti. Touto novinkou predstihli očakávania aj tých najnáročnejších cyklistov. Použitie vysoko odolného a spoľahlivého vlákna ako je Torayca 65HM1K Nanoalloy ™ umožňuje PINARELLU použiť menej materiálu v porovnaní s tradičným materiálom, a preto je konečná hmotnosť rámu nižšia, aj keď sa zlepšila stabilita a bezpečnosť.
Cestný bicykel Dogma 65,1 Think 2 black/white od PINARELLA S rastúcim záujmom o elektronické sady, sa v PINARELLO LABS usilovali vyrobiť rám, ktorý je vhodný rovnako pre mechanické, tak aj pre elektronické radenie. Nová Dogma 65.1 Think2 je určená na dokonalú integráciu elektronických prevodov. Vnútorné vedenie laniek alebo káblov je navrhnuté špeciálne pre špecifickú šírku káblov pre systémy Campagnolo aj Shimano.

PINARELLO však myslelo aj na stúpencov mechanického radenia. Zmenou iba niekoľých káblových koncoviek sa stane rovnako ideálnym aj pre bowdenové systémy. Súčasťou výbavy rámu sú diely pre oba systémy radenia. Rám Dogmy 65,1 Think 2 je najlepším riešením pre oba systémy radenia, elektronický alebo mechanický.

Nová Dogma 65,1 Think 2 je vlastne kombináciou týchto zásadných inovácií s predchádzajúcimi technológiami uplatnenými už na Dogme 2. Konštrukčné postupy Pinarello EPS, ktoré zvyšujú pevnosť pri súčasnom znížení hmotnosti. Asymetrický rám a dizajn vidlice, ktoré vyvažujú celkovú asymetriu pohonu, pri jazdení poskytuje cyklistovi symetrický a lineárny prenos sily. Vidlica ONDA a zadná stavba ONDA ponúkajú pohodlnejšiu jazdu aj na dlhšie jazdy. Integrovaná konštrukcia vidlice a dolnej trubky ponúka prekvapujúci aerodynamický benefit pre cyklistu.
Dogma 65.1 Think2 je k dispozícii v 12 –tich veľkostiach a je úplne farebne prispôsobiteľná požiadavkám zákazníkov na stránkach PINARELLA prostredníctvom MyWay programu.

Súvisiace

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>