PINARELLO Dogma MTB

PINARELLO DOGMA XC 9.9

PINARELLO oficiálne spustilo svoj off road cycling program s rovnakou filozofiou, ktorá zvýraznila ich meno vo svete cestnej cyklistiky: NEPRESTAJNÁ INOVÁCIA! V odvetví, v ktorom sa zdalo, že už nemôže prísť nič prevratné, je nový bike DOGMA XC 9.9 žiarivým príkladom nových riešení. MTB produkty nájdete na stránke PINARELLO DOGMA alebo na online obchode s bicyklami a športovým oblečením Davorin.

Najvýraznejšou novinkou medzi technológiami je ONDA XC Asymetric Twin Arms, revolučný systém, ktorý na bicykli rozdeľuje sedlové vzpery zadného trojuholníka a pripája ich asymetricky až nad hornú rámovú trubku. Výsledkom je menej vibrácií, čo prináša výraznejšiu odozvu a komfort. Sedlovka nie je dotiahnutá klasickou sedlovou objímkou ale svorkou, ktorá je 4 skrutkami spojená priamo so sedlovými vzperami.

MTB bike Pinarello Dogma

Hlavný rámový trojuholník je na prvý pohľad jednoduchý využíva tzv. PINAFIT™Geometry, vývojári sa snažili vyhnúť v súčasnosti konvenčnému „zalamovaniu“ dolnej rámovej trubky a tým znížiť namáhanie rámu, zlepšiť stabilitu a ovládateľnosť. Spodná rámová trubka je doplnená technológiu FORKSTOPPER™ ,ktorá zabraňuje náhodnému poškodeniu rámu korunkou vidlice v prípade pádu. MTB bicykel PINARELLO DOGMA XC je štandardne osadený na 29“ kolesách.

Ďalšími unikátmi vo svete MTB je integrovaný predný šmykač, a to bez ohľadu na použitú značku alebo sadu. Kompletné vedenie kabeláže vnútrom rámu, ktoré v tomto odvetví  ponúka PINARELLO ako jeden z prvých výrobcov. V neposlednom rade aj RAD™,ktorý presúva umiestnenie brzdovej čeľuste na dolnú vzperu, čím zlepšuje brzdný výkon a znižuje namáhanie rámu. PINARELLO DOGMA XC je vďaka použítiu všetkých technológií perfektný MTB bicykel, nováčik vekom ale ostrý súper výkonom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>